about-logo

NOAH'S ARK CREATIVE

Is In the structure of LIla EntertaInment Group, CreatIve DesIgn Agency whIch establIshed In Istanbul

What we are doIng?

Esthetic, creative and innovative designs.

Visionery Solutions

Visionery Solutions

Noah’s Ark Creative team, while providing your needs also prepare “new” stuffs in design world to your services.

Experimental Approack

Experimental Approack

By following certain rules controlled experimental studies conducted, resulting in tailor a unique solution.

Expected Result

Expected Result

Find a solution means best result for our creative team. They don’t accept another way.

SOME FACTS ABOUT NOAH’S ARK CREATIVE

100
ENERGY DRINKS
32
CUSTOMERS
60
COMPLETED PROJECTS
8
PUBLISHED WEBSITES

You can never cross the ocean untIl you have the courage to lose sIght of the shore

— Christopher Columbus —

Team

Our strenght comes from the team who make creatIve and developes dIfferent desIgn Ideas at the begInIng og the process

Who are we?

WHO IS NOAH'S ARK CREATIVE?

Doğuş Doğukan Celasun

Founder

Doğuş Doğukan Celasun

Müge Celasun

Co-Founder

Müge Celasun

Aytunç Ercan

Key Account Manager

Aytunç Ercan

Fatih Üstün

Key Account Manager

Fatih Üstün

Doğa Konakoğlu

ProductIon Manager

Doğa Konakoğlu

Ali İlter

Agency DIrector

Ali İlter

Seda Özer

ProductIon Manager

Seda Özer

Selin Arslan

FInancIal DIrector

Selin Arslan

Meriç İlhan

SupervIsor

Meriç İlhan

Deren Baybars Canver

MotIon GraphIcs DesIgner

Deren Baybars Canver

Serdar Erman

Web Master

Serdar Erman

Sinan Özkara

3D ArtIst

Sinan Özkara

Ceren Arifağaoğlu

DIGItal MarketIng SpecIalIst

Ceren Arifağaoğlu

Ercan Eraslan

GraphIc DesIgner

Ercan Eraslan

Gamze Pir

Key Account Manager

Gamze Pir

Uğur Topçu

Kalbimizde

Uğur Topçu

REFERENCES

CHPSekKemal TancaYeni Yüzyıl Üniversitesiİstanbul Bilgi ÜniversitesiKoçIşık ÜniversitesiOkan Üniversitesi

 

SERVICES

ALL PROJECTS ARE DETAILED BY OUR EXPERIENCED TEAM WITH PASSION FOR PERFECT RESULTS.

GRAPHIC DESIGN

Visual elements becomes the most impressive and desired tools. Transformation of the Media Gears shows the seduction of visual arts, especially graphics.

 • Corporate Identity
 • Catolog Brochure
 • Newspaper, Magazine publicity
 • Outdoor Design

PHOTOGRAPHY & VIDEO

Photography and videos effects established your brand in to minds. We hodked to your target group perception with visual ropes and create a great and developing network.

 • Product/Location Photograph
 • Advertisement & Publicity Movies
 • Flash Mob & Viral Video
 • Music Video Filming

DIGITAL MARKETING

Your brand has to be on “screen” mostly. Thousands of people joining to internet and mobile communication network day by day.Traditional Media not enough for your brand while your target group moving to digital.

 • Social Media Menagement
 • Analyzing Services
 • Digital PR & SEO
 • Mobile Applications

WEB SITE SOLUTIONS

Web site is the first step of the joining digital environment. Reference point of your connections is web sites. In this circumstonces you have 2 options. Stand strong or stay ordinary.

 • Web Site Design
 • Interface Developing
 • Content Management & Applications
 • E-Commerce Site Design

ARCHITECTURE DESIGN

Your architecture design made by unlimited imaginary, design with main ideas and be visual on screen. Perfect results prepare like this.

 • 3D Architecture Visualization
 • Store & Showroom Decoration
 • Glass Case Design
 • Fuar Stand Design

EVENT DESIGN

To understand a perfect event, you have to see where it happens, in which physical conditions or how will the event seen questions has to answered.

 • Event Location Design
 • Event Vehicle Design
 • Event Analys & Reporting
 • Augmented Reality & Hologram

 

What did they say?

 • Lila Events ile 3 yıldır çalışıyoruz. Hedef kitlemiz olan üniversite öğrencilerinin DNAsını çözmüş olan dinamik, genç ve profesyonel ekibi ile sahada Koç Fest ruhuna büyük katkıda bulunuyor. Tüm ekibe, Koç Fest’e bizim açımızdan bakabildikleri için içten teşekkür ediyorum.

  — Okyar Tuncel (Koç Holding Kurumsal Marka Müdürü) —
 • Lila Events’in yaratıcı, genç ve uzman ekibi ile Bilgi Mayfest 2011 ve 2013 dolu dolu ve Türkiye’nin en iyi sanatçılarıyla sorunsuz gerçekleşti. Bilgi üniversitesi öğrencileri tüm yılın yoğun stresini konserler ve alaniçi aktiviteleri ile eğlenerek üzerlerinden attılar. Lila ailesinin güler yüzlü ekibine teşekkür ediyoruz.

  — Burak Mutçalıoğlu (Bilgi Üniversitesi Öğrenci Destek Merkezi Müdürü) —
 • Lila Events ile yıllardır zevkle ve sıkıntısız festivaller gerçekleştiriyoruz. Deneyimli ve okulu çok iyi tanıyan ekibi ile bize eğlenceli festivaller yaşattıkları için Lila Events’e çok teşekkür ediyoruz.

  — Asil Barış Bağ (Işık Üniversitesi Sks Daire Başkanı) —
 • Lila Events; üniversitemizin bahar şenliklerini 2 yıldır sorunsuz ve öğrencilerimizin istediği gibi gerçekleştirdi. Güler yüzlü ve genç ekibi öğrencilerimizin tam olarak ne istediğini gözlemleyip şenlikleri ona göre organize ettiler. Öğrencilerimize Türkiye’nin en iyi sanatçıları ile unutulmaz günler yaşattıkları için Lila Events ailesine teşekkür ediyorum.

  — Alp Tanır (Maltepe Üniversitesi Prodüksiyon Genel Müdürü) —
 • Lila Events ile gerçekleştirdiğimiz 2012 yılı bahar şenliklerinde ve üniversitemizin tanıtım çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiğimiz Sömestrfest’13 Marmara turnemiz boyunca uyumlu ekibi ve pratik çözümleri sayesinde üniversitemiz adına çok verimli işler gerçekleştirdik. Özellikle Sömestrfest’13 ile tüm hedeflerimizi Lila işbirliği ile gerçekleştirdik. Şubat ayında dondurucu havalara rağmen organizasyonu sorunsuz gerçekleştirdikleri için minnettarız.

  — Fevzi Yalçın (Yeni Yüzyıl Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkan Danışmanı) —
 • Lila Events, 2011 Kadir Has Bahar Şenliği’nde oyun alanları hizmetlerimizi karşıladı. Oldukça profesyonel ekip ile şenliğimizin eğlencesine eğlence kattı. Bundan sonraki yıllarda da birlikte çalışmayı tercih edeceğimiz bir güvenirlik oluşturdu.

  — Nazlı Külünk (Kadir Has Üniversitesi Etkinlik Koordinatörü) —
 • İYTE 15. Bahar Şenliği 3 gün boyunca çeşitli etkinlikler ve Lila Events tarafından düzenlenen gece konserleriyle çok güzel geçti.

  — Bahattin Tayanç (İYTE SKS Daire Başkanı) —
 • Lila Events ile 2009 senesindeki bahar şenliğimizde tanıştık. Organizasyon başarısından dolayı o günden beri yaptığımız her konser her bahar şenliği, her tanım programında Lila Events ile çalıştık. Umarız ki, bundan sonra da beraberliğimiz devam eder.

  — Cem Murat Türkan (Okan Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı) —
 • 2009 – 2010 öğretim yılında Lila Organization ile bahar şenliklerimizde beraber çalıştık. Lunapark oyuncakları, şişme oyun alanları ve sponsorlar konusunda yardım aldığımız Lila Organization’a teşekkür borçluyuz.

  — F.Besim Kavukçu (Çankaya Üniversitesi Bahar Şenlikleri Genel Koordinatörü) —
 • Çankırı Karatekin Üniversitesi 2011 Yılı Bahar Şenlikleri 13-14-15 Mayıs tarihlerinde ‘’Lila Organization‘’ tarafından icra edilmiştir. 3 gün boyunca gerçekleştirilen ve ortalama seyircisi 15.000 kişi olan bu coşkulu organizasyonda hiçbir aksilik veya aksama yaşanmamıştır. Bu vesileyle Lila Organization’a ve tüm çalışanlarına şahsım ve üniversitem adına teşekkür ederim.

  — Murat Yıldırım (Çankırı Karatekin Üniversitesi Kültür Şube Müdürü) —
 • Lila Organization ile çalıştığımız konserin sorunsuz geçmesi hem bizi hem de okul öğrencilerimizi memnun etmiştir. Diğer organizasyon şirketlerinden farklı olarak genç ve heyecanlı enerjisi tüm etkinliğe yansıyor. Geçirdiğimiz keyifli etkinlikten dolayı Lila Organization ailesine teşekkür ediyorum. Önümüzdeki şenliklerde birlikte çalışmak dileğiyle.

  — Murat Gündoğdu (Rize Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı) —
 • 2009 – 2010 yılında yürütmüş olduğum Ufuk Üniversitesi Öğreci Konseyi Başkanlığı görevimde konseyim ile birçok projoye imza attık. Lila Organization ile birlikte organize ettiğimiz Ufuk Üniversitesi Bahar Şenliği bu imzalardan en şanslısıydı. Birçok zorluğun, engelin ve imkansızlıkların olmasına karşın risk almaktan korkmayan, riskten ziyade dostluğumu görüp, bana inanan ve şenlik projemize evet diyen Lila Organization ekibiyle Ankara’nın en başarılı ve ses getiren şenliklerinden birini gerçekleştirdik. Onları her zaman güzel anılar ile hatırlayacağım. Başta Doğukan CELASUN olmak üzere Doğa Bey ve Gökhan Bey’e teşekkür eder sevgiler sunarım.

  — Süphan Yolaçan (Ufuk Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı) —
 • Türkiye’nin en büyük lise festivali KALfest’i dördüncü kez birlikte gerçekleştirdiğimiz Lila Organization gerek samimi yaklaşımları, gerekse titiz, uyumlu çalışmaları ve çözüme yönelik çalışma anlayışı ile festivalimizin ayrılmaz bir parçası oldu. Her yıl daha iyiyi ve daha güzeli hedefleyen Lila , bu yıl da gerek görsel anlamda ve gerekse katılan müzisyenlerin kalitesiyle yine unutulmaz bir konser gerçekleştirdi. Binlerce genci coşturan festival öncesi , esnası ve sonrasında sorunsuz bir organizasyon gerçekleşmesini sağlayan tüm ekibine profesyonellikleri ve dostlukları için teşekkür ederiz.

  — Sibel Küpeli (Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı Genel Koordinatörü) —
 • Lila Organization ile birlikte bu yıl düzenlediğimiz 21. Kabataş Erkek Lisesi Geleneksel, Kültür Ve Sanat Şenliği’nin diğer yıllarda yapılan festivallerimiz ile farkı , tüm Kabataş Ailesi olarak gözlemimiz olmuştur. Lila, Festivalimizde sahne alan sanatçılarımızın organizasyonu, sahne, ışık ses düzenlemelerinin sorunsuz olmasını sağlamıştır. Tüm festivalin profesyonel bir ekip tarafından en ince ayrıntısına kadar hazırlanması, festivalin sürdüğü 3 gün boyunca Lila Organization farkını hissettirdi. Kabataş Ailesi olarak Lila organization’a bizlere katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

  — Ekrem Candar (Kabataş Erkek Lisesi Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı) —
 • 2010 yılının Haziran ayında Geleneksel Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Bahar Şenlikleri’nde profesyonelleşmeyi hedef seçtiğimiz için bu işin ehli olan Lila Organization’ın teklifini değerlendirmeye aldık. Gerek teklif aşamasında, gerek organizasyonun düzenleme aşamasında desteklerini esirgemeyen Lila Organization, öğrenci merkezli projemizde yol göstericimiz olup, festivalden tam anlamıyla verim almamızı sağladı. Bizlere her konuda yardımcı olan Lila Organization başta olmak tüm festival ekibimizi kutluyor ve nice festivallere diyorum.

  — M.Uğur Sara (Çorlu Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Müdürü) —
 • Önceki yıllarda yapmış olduğunuz organizasyonlarda bir şekilde değişik sorunlar yaşarken bu yıl Lila Organization ile çalışmış olmanın rahatlığını ve farklığını gördük. Her olaya profesyonel bir şekilde yaklaşmaları bizleri inanılmaz şekilde sevindirdi. Ve mutlu etti. Bize bu farkı yaşattıkları için Lila Organization’a teşekkür ediyoruz.

  — H. Ali Uğur (Çankaya Milli Piyango Anadolu Lisesi Müdürü) —

PORTFOLIO

COMPLETED PROJECTS

CONTACT

Loading

info@noahsarkcreative.com

+90 (216) 418 64 71

KOŞUYOLU CD. KATİP SALİH SK. NO:93
KADIKÖY / İSTANBUL

Noah’s Ark CreatIve

Lila Entertainment Group Company

ent-logo
events-logo
penguen-logo
uni-logo
rec-logo
ekipman-logo
Back to Top